asdas

Rugsėjo 24-oji – keliaujančiųjų ir vairuotojų diena

2017 09 25

Rugsėjo paskutinį sekmadienį minima keliautojų ir vairuotojų diena. Žmonės raginami keliauti ne tik automobiliais, bet ir kitais susisiekimo būdais – eiti pėsčiomis, važiuoti dviračiu. Tai ne tik gerina gyvenimo kokybę miestuose, mažina oro taršą ir triukšmą, bet ir efektyviai prisideda prie eismo saugumo gerinimo.

VĮ „Klaipėdos regiono keliai“ ragina šią dieną ir ištisus metus kelionei į darbą, parduotuvę ar į svečius rinktis ne greitą ir patogų savo automobilį, o sveikesnę, taupesnę, ekologiškesnę transporto rūšį - dviratį.

 

Kad tai patogu praktiška ir saugu rugsėjo 25 d. įsitikinome surengtoje išvykoje – mokyme „Važiuok dviračiu saugiai“, kurios metu buvo aptarti saugaus važiavimo dviračiu ypatumai mieste bei užmiestyje.

Išvykos maršrutas – dviračių taku nuo Klaipėdos iki Juodkrantės. Išvykos metu, propaguodami šį keliavimo būdą, sutiktiems ir neturintiems priemonių su šviesą atspindinčiais elementais juos įteikėme, paaiškindami jų svarbą keliuose, bei primindami būtinybę laikytis KET reikalavimų keliaujant.


Atgal į naujienų sąrašą