USDA ir EB Sertifikuotų Ekologiškų Fo Ti (Ho Shou Wu) Ekstrakto 10:1

€11.25

€12.22

-7 %

Reitingas 

Nauja

Yra sandėlyje

Dalintis

Įvadas Produkto Pavadinimas: Organinės Fo Ti (Ho Shou Wu) Ekstraktas lotyniškas Pavadinimas: Fallopia multiflora (Thunb.) Harald Dalis Naudojama:Vaisių Specifikacija: 10:1 Išvaizda: Rudi Milteliai Laikymas: Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje ir išvengti šviesos ir šilumos.Tinkamumo Laikas: 2 Metai Funkcija 1. Anti-senėjimo poveikį imuninei sistemai ir Hypolipidemic ir anti-aterosklerozinių

2. Apsaugos miokardo funkciją, saugoti kepenis, apsaugoti nervų funkciją, antibakterinis

poveikis

3. - Polygonum su antinksčių žievės hormonais, pavyzdžiui poveikis

4. Medžiaga ir preparatas gali pratęsti augimo ciklą diploidinių ląstelių, ląstelių augimą, energingų, gyvenimo pratęsimo Paraiška 1. Taikomos maisto produktų srityje.

2. Taikomos gėrimų srityje.

3. Naudojama kosmetikos srityje.

4. Taikomos sveikatos produktų srities žaliavų Kilmės Ekologiškų Fo Ti (Ho Shou Wu) Ekstraktas

Mūsų Ekologinės Fo Ti (Ho Shou Wu) Ekstrakto 10:1 santykiu prasme, kiekviena porcija yra 10 kartų labiau koncentruotas nei Organinių Fo Ti (Ho Shou Wu)

Programos:

1. Fo-ti yra tiesiogiai taikomi odos opos, piktvotė, odos išsiveržimai, ir niežulys; 2. Gamybos, fo-ti ekstraktas yra naudojamas kaip sudedamoji plaukų ir odos priežiūros produktais.

Įvadas: Fo-ti yra naudojami gydyti tuberkuliozę, kad išplitęs į limfmazgius, vėžio, uždegimas, prostatos (prostatitas), ir vidurių užkietėjimas.Jis taip pat naudojamas kaip kepenys ir inkstai "tonikas"; kaip kraujo ir "gyvenimo esmė" spausdinimo miltelių; ir kad sustiprinti raumenis, sausgysles ir kaulus.Fo-ti yra taip pat naudojamas dėl didelio cholesterolio ir kitų padidėjęs kraujo riebalų, problemų miegoti (nemiga), galūnių tirpimas, apatinės nugaros dalies ir kelio sąnario skausmingumas ar silpnumas, anksti pjūvis, plaukų slinkimas, galvos svaigimas su spengimas ausyse(spengimas ausyse).Funkcijos: 1. Fo-ti Ekstraktas yra natūralus augalas, kurio sudėtyje yra alkaloid, kad rejuvenating poveikį nervų, smegenų ląstelės ir endokrininės liaukos; 2. Fo-ti Ekstraktas stimuliuoja dalis antinksčių ir padeda detoksikuoti organizmą; 3. Fo-ti Ekstraktas buvo naudojamas ilgą sąrašą ligų, įskaitant ateroskleroze, vidurių užkietėjimas, nuovargis, didelis cholesterolio kiekis, aukštas kraujo spaudimas, kraujo trūkumas, nervus, egzema, scrofula ir uždegimą, limfmazgių ir šilumos toksiškumas; 4. Fo-ti Ekstraktas taip pat nurodė sustiprinti imuninę sistemą ir padidinti seksualinį impulsą.Pakavimo ir Sandėliavimo: Pakuotės popieriaus-būgnai ir du plastikiniai maišeliai inside.Net Svoris: 25kgs/iš popieriaus ir būgno. 1kg-5kgs plastikinį maišelį viduje su aliuminio folijos maišelį outside.Net Svoris: 20kgs-25kgs/iš popieriaus ir būgno.Laikyti gerai uždarytą indą nuo drėgmės ir šviesos.Tinkamumo laikas: 2 metų, jei sandariai uždaryti ir laikyti atokiai nuo tiesioginės saulės šviesos.Natūralių Ingredientų Ir Sveiką Gyvenimą.Naturalin yra botanikos/augalų ekstraktai gamintojas ir Natūralus Ingredientas Sprendimų teikėjas.Prašome nedvejodami susisiekti su mumis dėl jūsų visus klausimus.Mūsų ekologiški produktai yra sertifikuoti pagal Kiwa-BCS pagal ES ir USDA organic taisyklių.Mes visada siųsti kiekvienas partijos pavyzdžius į trečiąsias šalis, įskaitant Eurofins, SGS, Alex Stewart, pesticidų liekanų, sunkiųjų metalų, mikrobiologija, aflatoksinų, PAH, SO2 bandymai.

Reikia užsakyti didelius kiekius mūsų produktus?Mes būtume laimingi galėdami padėti!Prašome susisiekti su mūsų Urmu departamento aptarti detales.

info ne dbforest.com

Žymos: face lift, Jis Shou Wu, ho modelis geležinkelio, valyti veido, automobilių rc, b17, fo-ti milteliai, ho scale duomenys žmonės, ho masto traukinio modelis, damiana ekstraktas

Elemento Tipas Svorio Kremai
Tipas Magnetiniai Kojų Žiedas

Nemokamas pristatymas

Jums taip pat patiktų