ND2-400 Neutralaus Tankio Fader Variable ND Filtras Reguliuojamas 37/43/46/49/52/55/58/62/67-105mm Canon Nikon Sony Pentex Fotoaparatas

€5.77

€11.55

-50 %

Reitingas 

Nauja

Yra sandėlyje

Dalintis

Išorė:

Tiksli kintamosios OJI turėtų būti "Kintamasis Vidutinio Pilka Tankio Filtrą".Jis turi dvi polarizers sukrauti vienu metu savo apskritą frame.By sukant objektyvo, suma "iškirpti" iš dviejų polarizers šviesos pasikeitė.Gali tikslui pasiekti palaipsniui tamsos.Šviesos mažinimo diapazonas yra nuo ND2, kad ND400, kuri gali sumažinti šviesos patenka į objektyvą, apie 9 sustoja.

Iš šono ji yra padalintas į dviejų sluoksnių, viršutinis sluoksnis gali būti pasukti.Ji taip pat turi valdovas atspausdintas ant šono.Jūs galite reguliuoti šviesos kiekį sumažinti tarp didelių ir mažų sukant viršutinis sluoksnis filtro su nuoroda į masto virš.Ji turėtų būti pažymėta, kad jos tamsos lygis neatitinka masto masto, o masto ekonomija gali būti naudojama tik kaip indikatorius pasukimo kampo objektyvą.

Kai jūs pasukite filtrą tarp didelės ir mažos svarstyklės, jūs galite pamatyti plika akimi, kad praleidimo filtras keičiasi.

Poveikis spalva:

Jis bus žaisti tik kontrolės funkciją šviesos kiekį, ir tai neturės įtakos spalvų reprodukcija ir svarstymų, efektų scena.

Zh

Poveikis aiškumo:

Poveikis ryškumą, neturi nieko bendro su šviesos kiekio sumažinimą, ir ji netaptų rimta, kaip šviesos kiekio sumažinimas padidina.

Zh

Turtingas funkcijas:

Kintamasis-OJI gali sumažinti šviesos patenka į objektyvą, todėl galima šaudyti kai super ryškius šviesos šaltinius, arba naudoti didelis diafragmos objektyvo ryškios šviesos.

Zh

Skaitmeniniame amžiuje, daugelis tradicinių filtrai buvo pakeisti vaizdo apdorojimo programinę įrangą, išskyrus vidutinio pilka tankio filtrai ir poliarizacijos filtrais.Jie atlieka ypatingą vaidmenį fotografavimo kad negalima imituoti ar labai sunku imituoti naudojant kompiuterį.

Su reguliuojamu tamsos, ji turi didžiulį pranašumą prieš kitus vidutinio tankio, tankio filtrai, kalbant apie patogumą ir lankstumą.

Taigi, asmuo, kuris nori, kad fotografija, vidutinio pilka tankio filtras yra aksesuaras.Vidutinio pilka tankio filtras, kintamasis-OJI yra galingas pasirinkimas.

Žymos: camara skaitmeninis fotoaparatas, trepied nikon d3500, len canon m50, rx100, nikon bžūp d3200, fader potenciometras, tianya nd, nikon z5, filtras len, narve "sony" 7

Prekės Pavadinimas petehill
Tipas Neutralaus Tankio Attenuator Variable ND Filtras
Modelio Numeris 20200313SF
Pakuotė Taip
Kilmės KN(Kilmės)

Nemokamas pristatymas

Jums taip pat patiktų